Potrzebujesz wynająć apartament w innych miastach? Odwiedź nasz serwis www.apartamentywpolsce.pl

Aparthotel Belle Epoque - Kim jesteśmy?

Apartamenty w Krakowie oferowane przez naszą firmę już od kilku lat cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Stała chęć rozwoju i sięgania po nowe rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły nam na stworzenie nowego obiektu w Krakowie.

Belle Epoque apartamenty Kraków to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje luksusowego wnętrza z charakterem. Połączenie nowoczesnego wyposażenia z elementami rodem z przełomu XIX i XX wieku – to właśnie stwarza niecodzienny klimat każdego apartamentu, który pozwala jednocześnie poczuć historię dawnego Krakowa, ale także korzystać z dorobku nowoczesności. 

Każdy z apartamentów w naszym aparthotelu został kompleksowo wyposażony, w takie sprzęty jak płyta grzewcza, kuchenka czy telewizor. Dodatkowo w każdym mieszkaniu umieściliśmy nowoczesny sejf, aby zapewnić naszym gościom bezpieczeństwo i w pełni komfortowy pobyt. Wygopda i satysfakcja naszych klientów są dla nas priorytetem, dlatego też w Belle Epoque istnieje możliwość wynajęcia apartamentu zarówno na krótko, jak i długoterminowy pobyt, niezależnie od tego czy chcą Państwo przyjechać do nas na dzień, tydzień czy też miesiąc, aparthotel Belle Epoque ugości Państwa najlepiej jak to tylko możliwe!

Luksusowe apartamenty Belle Epoque znajdują się w zabytkowej kamienicy, niemalże w samym centrum Krakowa. Dzięki temu już w kilka chwil można znaleźć się na rynku głównym miasta, który raczy swoich gości urokliwymi kawiarniami i różnorodnymi restauracjami.

Aparthotel Belle Epoque to jedyne takie noclegi w Krakowie. Nietuzinkowy wystrój, duża różnorodność apartamentów i profesjonalna, ale dyskretna obsługa są tym, co czyni je niezapomnianym miejscem, do którego chce się wracać.

Zapraszamy także do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, takich, jakich Facebook, Pinterest czy Instagram!