Potrzebujesz wynająć apartament w innych miastach? Odwiedź nasz serwis www.apartamentywpolsce.pl

Belle Epoque Residence - O nas

Apartamenty w Krakowie z naszej oferty cieszą się niezmierną popularnością wśród Gości z całego świata. Stała chęć rozwoju i sięgania po nowe rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliły nam na stworzenie nowego obiektu w Krakowie.

Belle Epoque Residence Kraków to doskonały wybór dla każdego, kto poszukuje luksusowego wnętrza z charakterem. Połączenie nowoczesnego wyposażenia z elementami rodem z przełomu XIX i XX wieku – to właśnie tworzy niecodzienny klimat każdego apartamentu, który pozwala jednocześnie poczuć historię dawnego Krakowa, ale także korzystać z nowoczesnych rozwiązań. 

Każdy z apartamentów w naszej rezydencji został kompleksowo wyposażony, w takie sprzęty jak: płyta grzewcza, kuchenka czy telewizor. Dodatkowo w każdym mieszkaniu umieściliśmy nowoczesny sejf, który pomięści przenośny komputer, aby zapewnić naszym Gościom bezpieczeństwo i w pełni komfortowy pobyt. Państwa wygopda i satysfakcja są dla nas priorytetem, dlatego też w Belle Epoque Residence istnieje możliwość wynajęcia apartamentu zarówno na krótki, jak i długoterminowy pobyt. Niezależnie od tego czy chcą Państwo przyjechać do nas na dzień, tydzień czy też miesiąc, ugościmy Państwa najlepiej jak to tylko możliwe!

Luksusowe apartamenty Belle Epoque Residence znajdują się w zabytkowej kamienicy, niemalże w samym centrum Krakowa. Dzięki temu już w kilka chwil można znaleźć się na Rynku Głównym miasta, który raczy swoich gości urokliwymi kawiarniami i restauracjami z kuchnią regionalną lub z różnych zakątków świata.

Belle Epoque Residence to jedyne takie noclegi w Krakowie. Nietuzinkowy wystrój, duża różnorodność apartamentów i profesjonalna, ale dyskretna obsługa czy rececepcja czynna 24 godziny na dobę są tym, co czyni je niezapomnianym miejscem, do którego chce się wracać.

Zapraszamy także do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, takich, jakich Facebook, Pinterest czy Instagram!