Potrzebujesz wynająć apartament w innych miastach? Odwiedź nasz serwis www.apartamentywpolsce.pl

Belle Epoque Residence Kraków - pakiety biznesowe

Specjalnie dla naszych Gości, którzy odwiedzają Kraków w celach biznesowych lub przyjeżdżają na konferencje przygotowaliśmy pakiety biznesowe. Pakiety biznesowe Belle Epoque to szereg udogodnień, dzięki którym otrzymają Państwo najlepsze warunki zarówno do wypoczynku jak i pracy. 
 
Nasza rezydencja wyróżnia się nowoczesnym wystrojem, doskonałą lokalizacją, strefą spa z minisiłownią oraz sauną. Życzliwi i uczynni pracownicy naszej recepcji pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania pobytu!
 
W ramach naszych pakietów oferujemy Państwu:
 
• nocleg w jednym z komfortowych apartamentów, zlokalizowanych w ścisłym centrum Krakowa.
• śniadanie serwowane do apartamentu lub podawane w formie szwedzkiego stołu.
• nieograniczony dostęp do bezpłatnego WiFi praz połączenia kablowego.
• strzeżony parking w niedalekiej odległości od obiektu (400 m).
• kameralną salę konferencyjną (max. 15 osób w zależności od usatwienia stołów).
• możliwość korzystania ze strefy afterwork, gdzie można zarówno zrelaksować się w saunie mokrej, jak i spędzić aktywnie czas na naszej minisiłowni.
• możliwość zamówienia transferu z/na lotnisko oraz do wszystkich najważniejszych destynacji biznesowych w mieście, takich jak Centrum Kongresowe ICE czy Kraków EXPO.
• możliwość skorzystania z naszej drukarki w recepcji.
• specjalne rabaty w przypadku dłuższych pobytów
 

2 w 1, czyli dwie osoby w cenie jednej!

W naszej rezydencji pobieramy opłatę za apartament, a nie za osobę. W związku z czym, warto zabrać ze sobą drugą osobę. Niezależnie od tego, czy druga osoba również podróżuje biznesowo, czy też turystycznie, będzie przebywać w apartamencie GRATIS.

Przedłuż pobyt z biznesowego / konferencyjnego na turystyczny i odbierz 7% zniżki!

Konferencja, szkolenie czy spotkania biznesowe się kończą, ale to nie znaczy, że trzeba od razu wracać do domu. Kraków, to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Teatry, kina, muzea, galerie sztuki, restauracje, kawiarnie, galerie handlowe, zabytki. Z naszej rezydencji do wszystkich tych atrakcji dotrzesz pieszo w ciągu zaledwie kilku minut. Chętnie pomożemy z rozliczeniem takiego wyjazdu, przygotujemy fakturę na pobyt biznesowy (8% VAT), natomiast na przedłużony pobyt doliczymy rabat w wysokości 7%.